2024-12-08 12:00:00 / Lány Serdülő, Regionális bajnokság

Múlt hét csütörtökön Szegeden, vasárnap Nagykőrösön találkozott egymással a két csapat a regionális bajnokság keretében, és mindkét mérkőzés hazai sikerrel zárult. Az idegenbeli - nagyon pontszegény - meccsen elszenvedett négy pontos vereségért https://www.nagykorosisolymok.hu/?page=report&beszamolo=1433 sikerült dupla annyival visszavágni lányainknak a Rákócziban ahol több pont és több ügyes megoldás is született. Szép volt lányok!

Nagykőrösi Sólymok KE - Szedeák 49 - 41 (3-12, 12-7, 17-18, 17-4)

Sólymok: Káin Zsófi 21, Vas Anna Darinka 13, Stefanovits Szonja 10, Steiner Emma 2, Steiner Lilla 2, Zombori Luca 1, Baracsi Kinga, Kis Luca, Váróczi Anna Éva, Schleisz-Bognár Nóra; Edzők: Kónya Levente, Bányai Viktor

Kónya Levente: Először is szeretnék gratulálni ellenfelünknek, igazán szimpatikus csapatuk van! Szeretnénk megköszönni, hogy mindkét alkalommal nagyon sportszerűen viszonyultak a kisebb fennakadásokhoz. Öröm volt velük mérkőzni! Továbbá köszönjük a nézőknek a kulturált, korrekt szurkolást! Igazán jó példával szolgálnak a gyerekek számára. És végül, de nem utolsósorban le a kalappal a lányok előtt, hiszen nagyot küzdve, néhány egészen szép megoldást alkalmazva sikerült az elmúlt két meccsen kosárlabdázniuk! Csak így tovább!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület