Az október végi találkozó kecskeméti, a múlt pénteki Sólymok győzelemmel zárult, a Lakosa tanítványok egymás elleni mérkőzésein...
Lakosa Zsolt párhuzamosan edzősködik az akadémián és egyesületünknél is, két - a regionális bajnokságban szereplő – csapata ezúttal Katonatelepen mérte össze tudását.
Nagykőrösi Sólymok KE - Kecskeméti KA/B 73 - 54 (17-13, 6-17, 27-16, 23-8)
Sólymok: Bobák Dávid 20/9, Kis Balázs 13, Bács Domokos 9, Parádi Pál 7, Laczi Roland 6, Szabó Dániel 4, Fazekas Tamás 4, Gyárfás Erik 4, Wágner Botond 4, Somodi Hunor 2, Bimbó Levente, Halápi Mátyás, Edzők: Lakosa Zsolt és Bányai Viktor
Lakosa Zsolt: Egyik szemem sír, a másik nevet. Két csapatom játszott egymás ellen. Legutóbb a fiatalok nyertek. Mondtam a Sólymoknak, hogy ciki lenne ismét kikapni. Egy évvel idősebbek, majdnem ugyanaz az edzésmunka... Én is úgy láttam, hogy komolyabb csapat az öregebb társaság. Be is vált a jóslat, a vállalhatatlan második negyed kivételével uralta a mérkőzést a kőrösi gárda. A második félidő egész pofás játékot eredményezett. Végre úgy néztünk ki, mint egy kosárlabda csapat, akik tisztességesen edzenek is.
A fiúk zsinórban hatodik meccsüket nyerték meg, bravó srácok!