2024-11-05 17:10:00 / Regionális Fiú Kadett bajnokság, Alapszakasz

Nevezzük „idény eleji formának”...

Első meccsét játszotta kadett fiú csapatunk a 2024-2025-ös bajnokságban kedden, Szolnokon.

Pozitívum Kristóf és Gergő ponterős játéka, de nagyon bízunk benne, hogy csapatszinten a folytatás ennél sokkal jobb (is) lesz...

Szolnoki KA/C - Nagykőrösi Sólymok KE 107 -59 (29-13, 25-16, 25-17, 28-13)

Sólymok: Schleisz-Bognár Kristóf 29, Szokonya Gergő 19/3, Juhász Zsombor 5/3, Nagy Lőrinc 3, Halápi Mátyás 2, Fritschek Zsolt 1, Burai Levente, Orlik László, Szabó Dániel, Kis Balázs

Mérész Tamás edző: Sajnos teljes dekoncentrációban játszottuk az egész mérkőzést. Nagyon sok eladott labdák volt, nem tudtunk mit kezdeni az ellenfél gyors indításai ellen, nem értünk vissza és  sok ziccert kaptunk. Az 1:1 elleni védekezésünk nagyon gyenge volt, sok támadó lepattanót adtunk az ellenfélnek. Sokkal agresszívebbnek kell lennünk védekezésben, és lendületesebben kell támadnunk.




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület