Idénybeli szereplését két idegenbeli vereséggel kezdte serdülő korosztályos fiú csapatunk, így a srácok várták már, hogy pályaválasztóként léphessenek pályára, de amit ennél is jobban vártak, hogy győzelemnek örvendhessenek.
Szombat délután mindkét óhaj teljesült, megnyerték a - teljesen egyoldalúra sikeredett mérkőzést, amire Katonatelepen került sor. A meccsen komolyabb ellenállásba nem ütköztek a fiúk, de ez nem befolyásolta örömüket, amit még fokozott, hogy mindenki betalált a - gyűrűbe, valamint, hogy az utolsó percben Gál Gergő révén a 100. pont is megszületett...
U14 Nagykőrösi Sólymok KE – Szedeák B 100 - 33 (26-5, 28-2, 25-11, 21-15)
Sólymok: Wágner Botond 19, Laczi Roland 17, Bács Domokos 14, Gál Gergő 13, Lassu Marcell 12, Somodi Hunor 6, Méhesi Mirkó 5, Gyárfás Erik 4, Szabó Dániel 4, Nagy Arnold 2, Király Kende 2, Bimbó Levente 2; Edző: Lakosa Zsolt és Bányai Viktor
Lakosa Zsolt: Megvan az első győzelem. Volt értéke? Nem igazán. Tudtak olyan játékosok pályára lépni, akik még nem jutottak szóhoz. Ez jó. Adtunk feladatokat, voltak elvek, de ezeket meg nem tudtuk végrehajtani, betartani. Ha csak lepereg egy meccs és semmi sem történik, akkor nem sok értelme volt. Talán a magas játékosaink összjátéka volt dicséretes. Mondjuk nem igazán volt ellenfelük...