Kadett korosztályos lány csapatunk idei utolsó meccsét játszotta péntek este a Rákócziban, ahol szerettek volna visszavágni ellenfelüknek a két héttel korábbi idegenbeli vereségért. A terv sajnos a dugába dőlt, mert a játékba sok hiba csúszott, de a küzdőszellem egyáltalán nem szenvedett csorbát, amiért dicséret illeti a lányokat.
U16: Nagykőrösi Sólymok KE - KS Szeged 47 -59 (14-15, 8-15, 16-21, 9-8)
Sólymok: Stefanovits Hanna 14, Kiss Emese 9, Szokonya Kata 8, Ádám Zsanett 8, Vasai-Szabó Henrietta 4, Nagy Luca 3, Ország Katalin 1, Szatmári Kata, Vas Anna Darinka, Káin Zsófi
Fehér Ádám edző: Voltak szép dolgaink, ám amikor elfogyott a levegő, akkor büntetőket, ziccereket hagytunk ki kulcsszituációkban és ez megbosszulta magát. Azt gondolom, összességében saját magunkat vertük meg. A küzdéssel, akarással nem volt gond, ehhez gratulálok a lányoknak! Jövőre folytatjuk, keményebben!