2024-12-08 19:45:00 / NBI/B U20 Zöld csoport, Alapszakasz 9. forduló

Bár az eredmény egyáltalán nem mutatott jól az eredményjelzőn Egerben, nem érheti szemrehányás a srácokat, mindent megtettek, de a meccs tulajdonképpen már a buszra szállás pillanatában eldőlt, ugyanis összesen hét játékos tudott a csapat rendelkezésére állni...

Eszterházy SC - Nagykőrösi Sólymok KE 102 -70 (31-17, 11-21, 37-11, 23-21)

Sólymok: Hőgye Attila 31/3 (+12 lepattanó) Irimia Krisztián 20/18 (+11 lepattanó), Harsányi Ákos 14/12, Rácz Zénó 3/3, Bíró György András , Kajári Levente, Szabó Dávid; Edző: Fehér Péter, Csorvási Milán

A kissé hitehagyott kezdés után jelentős hátrányba kerültünk, ám összeállt a játékunk, és nagyot küzdve, a szünetre négy pontra sikerült felzárkózni. Ez azonban sok energiát felemésztett, és végül, a szűk rotációval, ennyire futotta.

A dupla-duplát elérő Hőgye Attila 31 pontja (és 40 perc játékideje is) mindenképpen külön kiemelendő, és a szintén figyelmet érdemlő Irimia Krisztián dupla-duplája, valamint 6 triplája is.

Bízunk benne, hogy a következő mérkőzésre teljes lesz a létszám és végre jön a győzelem is. Hajrá Sólymok!

Fehér Péter: Sajnos sok sérülés és egyéb okok miatt heten tudtunk kiállni az Eger ellen, de úgy érzem nem vallottunk kudarcot! Első félidőben nagyon jól játszottunk, második félidőre már sajnos elfáradtunk.




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület