Bár az eredmény egyáltalán nem mutatott jól az eredményjelzőn Egerben, nem érheti szemrehányás a srácokat, mindent megtettek, de a meccs tulajdonképpen már a buszra szállás pillanatában eldőlt, ugyanis összesen hét játékos tudott a csapat rendelkezésére állni...
Eszterházy SC - Nagykőrösi Sólymok KE 102 -70 (31-17, 11-21, 37-11, 23-21)
Sólymok: Hőgye Attila 31/3 (+12 lepattanó) Irimia Krisztián 20/18 (+11 lepattanó), Harsányi Ákos 14/12, Rácz Zénó 3/3, Bíró György András , Kajári Levente, Szabó Dávid; Edző: Fehér Péter, Csorvási Milán
A kissé hitehagyott kezdés után jelentős hátrányba kerültünk, ám összeállt a játékunk, és nagyot küzdve, a szünetre négy pontra sikerült felzárkózni. Ez azonban sok energiát felemésztett, és végül, a szűk rotációval, ennyire futotta.
A dupla-duplát elérő Hőgye Attila 31 pontja (és 40 perc játékideje is) mindenképpen külön kiemelendő, és a szintén figyelmet érdemlő Irimia Krisztián dupla-duplája, valamint 6 triplája is.
Bízunk benne, hogy a következő mérkőzésre teljes lesz a létszám és végre jön a győzelem is. Hajrá Sólymok!
Fehér Péter: Sajnos sok sérülés és egyéb okok miatt heten tudtunk kiállni az Eger ellen, de úgy érzem nem vallottunk kudarcot! Első félidőben nagyon jól játszottunk, második félidőre már sajnos elfáradtunk.