A harmadik negyedben úszott el a meccs...
Hétfőn újra idegenbeli mérkőzéssel folytatta regionális bajnoki szereplését junior lány csapatunk, és a szoros első félidőt követően a harmadik játékrész közepén kissé összeakadtak a fogaskerekek, és az ekkor összeszedett hátrányt már nem sikerült ledolgozni. Fehér Nóri zárt a meccs legeredményesebb játékosaként, 20 pontot tett a közösbe, de a csapatjáték elmaradt a várttól... Lesz jobb! Hajrá csajok!
Radobasket Törökbálint/B - Nagykőrösi Sólymok KE 64 -50 (14-17, 14-8, 23-9, 13-16)
Sólymok: Fehér Nóra 20/9, Pomázi Lola 9/3, Kiss Emese 9, Bányai Réka 7/3, Szokonya Kata 3, Vasai-Szabó Henrietta 2, Nagy Luca, Perjési Panna, Peteh Fanni, Ország Katalin; Edző: Bányai Viktor