Nem sikerült javítani, a visszavágó is az ellenfél sikerével zárult...
A múlt szombati, idegenbeli találkozóhoz hasonlóan indult a csütörtöki hazai - regionális bajnoki helyosztó - mérkőzés is, ismét beragadtunk a rajtnál, az első negyedben összeszedett jelentős hátrány pedig döntőnek bizonyult...
A Rákócziban két egykori Sólymok játékost is üdvözölhettünk, ugyanis a szolnoki fiatalok edzője Jenei Gergő, és Andó Levente.
Nagykőrösi Sólymok KE - Szolnoki KA U13/C 54 -73 (6-21, 15-17, 11-15, 22-20)
Sólymok: Szokonya Gergő 20, Nagy Lőrinc 19, Wágner Botond 4, Halászy Mátyás 4, Kis Balázs 3, Gál Gergő 2, Szabó Dániel 2, Somodi Hunor, Lassu Marcell, Nagy Arnold, Halápi Mátyás;
Mérész Tamás edző: Sajnos nem sikerült visszavágni az idegenbeli vereségért. Az első félidőben nem voltunk elég agresszívek, sem támadásban, sem védekezésben. Voltak jó periódusok a második félidőben a mérkőzésen, de védekezésben sokkal agresszívebbnek kell lennünk, a védő lepattanókat sokkal jobban kell szednünk, nem szabad ennyi támadó lepattanót engedni az ellenfélnek.