Minden negyedet megnyerve...
...Könnyed győzelemmel zárta regionális bajnoki mérkőzését serdülő korosztályos fiú csapatunk, csütörtök délután, a Rákócziban. Szokonya Gergőt tudták legkevésbé feltartóztatni a szolnokiak, de szorgalmas termelte a pontokat Nagy Lőrinc is, a gratuláció pedig mindenkinek jár, mindenki nagyon akart, igyekezett és ügyes megoldásokkal is hozzájárult a fölényes győzelemhez. Szép volt fiúk!
Nagykőrösi Sólymok KE - Szolnoki KA/B 96 -54 (18-10, 26-14, 26-15, 26-15)
Sólymok: Szokonya Gergő 34, Nagy Lőrinc 22, Halászy Mátyás 10, Somodi Hunor 8, Wágner Botond 7, Juhász Zsombor 6, Kis Balázs 5, Lassu Marcell 2, Király Kende 2, Bimbó Márk, Nagy Arnold
Mérész Tamás edző: Gratulálok a srácoknak a győzelemhez! Örülök neki, hogy mindenki tudott elég sokat játszani. Voltak jó megoldásaink, de sok ziccert most is kihagytunk és a védekezésünk néha nem volt elég agresszív.