2024-02-05 19:00:00 / Női felnőtt, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Alapszakasz

"Harcosak, kemények voltak a lányok..."

Csonka mezőnnyel zajlik a JNSZ megyei felnőtt női bajnokság, így folyamatos meccsterhelésről nem beszélhetünk, ám hétfőn Vásárhelyen végre újabb lehetőség nyílt lányaink számára, hogy megmutassák magukat... Ki is használták az alkalmat! Jó meccset nyertek meg, remek teljesítménnyel! Szép volt lányok!

Vásárhelyi Kosársuli – Nagykőrösi Sólymok KE 53-87 (11-21, 10-23, 17-21, 15-22)

Sólymok: Kakulya Réka 28, Danóczi Linda 24/15, Botocska Gréta 12, Schleisz-Bognár Viktória 10, Kálló Dóra 9, Jeszenszky Szabina 4, Mészáros Bianka, Fehér Nóra, Bányai Réka, Erdélyi Hédi

Bányai Viktor edző: Gratulálok a lányoknak a meccshez! Egy jelentősen megerősödött vásárhelyi csapatot sikerült magabiztosan legyőzni. Harcosak, kemények voltak a lányok, láthatóan élvezték a játékot, jöttek is a jó egyéni teljesítmények szinte mindenkitől.  Réka betörései, Linda távoli dobásai, Gréta gyors indulásai extra sok pontot hoztak, védekezésben meg mindenki odatette magát, jó volt látni!




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület