2024-01-24 16:30:00 / Regionális Fiú Junior bajnokság, Alapszakasz

A második negyedben eldöntötték a meccset a hazaiak...

Kettővel kevesebb pont született, a szerda délutáni idegenbeli mérkőzésen, mint az októberi hazai (57-93-ra végződött) találkozón, és szinte ugyanabban az eloszlásban, ám ennek mindkétszer a félegyháziak örülhettek, akik a papírformát igazolva ezúttal is jobbnak bizonyultak.

Félegyházi TSI - Nagykőrösi Sólymok KE  95-53 (22-10, 33-6, 24-23, 16-14)

Sólymok: Kajári Levente István 15/3, Harsányi Ákos 8/3, Nagy Kristóf 6/3, Bera Sándor 6, Szarka Zsombor 5/3, Fischer Pál 5/3, Márton Milán 3/3, Bíró György 3/3, Tóth Ambrus 2, Lóczi László, Csőke Barna, Szurnyák Zsombor

Lakosa Zsolt edző: A magunk módján "készültünk" az ellenfél letámadó zónája ellen. A kezdő öt a mérkőzés elején szépen megoldotta a feladatot, ziccerekig jutottunk belőle. A cseréknek már ez nem sikerült, nagy különbség alakult ki az első félidő végére. Ezután ők visszaálltak emberfogásra, mi egészpályán védekeztünk, így lett egy egál második menet.




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület