Ennél több van bennünk...
Jobb eredményben bíztunk a keddi, idegenbeli - regionális bajnoki - meccsen, de reméljük a visszavágón megmutatják a srácok, hogy több van bennük, mint amit ezen a meccsen kiadtak magukból.
Kecskeméti KA/C - Nagykőrösi Sólymok KE 76 -45 (23-5, 14-10, 15-22, 24-8)
Sólymok: Szokonya Gergő 20, Schleisz-Bognár Kristóf 16, Nagy Lőrinc 7, Kalocsa Miklós 2, Kovács Zsolt, Juhász Zsombor, Barabás Bence, Faith Alex, Botocska Gergő, Nagy Dániel, Benkő Patrick, Halászy Mátyás
Mérész Tamás edző: Sajnos nagyon rosszul játszottunk. Ilyen felfogásban nem lehet kosárlabdázni. Hiányzott belőlünk az akarat, az agresszivitás, az alázat ezért a sport iránt. Nagyon sok ziccert kaptunk, nem értünk vissza, védekezésben sok támadó lepattanót engedtünk az ellenfelünknek. Remélem a srácok az utolsó mérkőzésre úgy állnak oda, hogy felszedik a parkettát és megmutatják, hogy mit tudnak. Mindent megteszünk, hogy szépen búcsúzzunk!