A „buszon maradt” csapatunk hétfő délután...
A rossz kezdést követően ugyan sikerült talpra állni, ám tejesen ledolgozni már nem tudtuk az elején összeszedett nagy hátrányt.
A csorbát csütörtökön lehet kiköszörülni, de sokkal jobban kell összpontosítani a visszavágóra, ahol a cél, hogy megnyerjük a párharcot.
Békési SZSK/B - Nagykőrösi Sólymok KE 61 - 55 (26-6, 15-14, 7-21, 13-14)
Sólymok: Szokonya Gergő 20, Nagy Lőrinc 14, Schleisz-Bognár Kristóf 11, Halászy Mátyás 4, Kalocsa Miklós 2, Nagy Dániel 2, Botocska Gergő 2, Benkő Patrick, Faith Alex, Barabás Bence, Juhász Zsombor
Mérész Tamás edző: Sajnos nagy rossz felfogásban játszottunk, az első félidőben. Mintha nem is itt lettünk volna fejben. 20 pontos előnyt adtunk az első 20 percben. Az egész mérkőzésen nagyon sok eladott labdánk volt. A védekezésünk nem volt elég agresszív, sok volt a kihagyott ziccer és a büntető. Csütörtökön minden megteszünk, hogy legalább 7 ponttal nyerjünk, és akkor mi jutunk tovább.