Ezt gyorsan felejtsük is el...
NKA Pécs - Nagykőrösi Sólymok KE 97 -28 (30-8, 17-11, 33-0, 17-9)
Sólymok: Szécsény Erhard 8/3, Irimia Krisztián 7/3, Blahut Bence 3/3, Kocsis Attila 2, Filep Áron 2, Hőgye Attila 2, Rácz Zénó 2, Szurnyák Zsombor 2; Edző: Puszta Dávid
A mezőny egyedüli veretlenjéhez látogattunk, akik ugyan a zöld asztalnál egy meccset elveszítettek, ám a pályán még nem kaptak ki, így egyetlen célunk lehetett, minél kevesebbel megúszni...
Nem igazán sikerült... Rendkívül szűk létszámmal, kulcsjátékosokat nélkülözve, (ráadásul a később kezdődő felnőtt meccs miatt Kocsis Attila 12, míg Filep Áron is csak 9 percet játszott) ez nem is csoda.
A hatalmas fizikális és tudásbeli fölényben lévő hazaiak 36 eladott labdába kergették bele a mieinket, és alig sikerült eljutni dobóhelyzetig is.
Nagyon sovány vigasz, de nem mi kaptuk a legnagyobb verést az akadémián, annak ellenére, hogy gyakorlatilag négy U20-as és két junior korú játékosunk játszotta végig a meccset...