2019-02-02 15:00:00 / Pest megyei bajnokság /FK/ alapszakasz

Szécsény Erhard megállíthatatlannak bizonyult a Monor számára!

Erhard vezérletével győzött a Pest megyei bajnokságban szereplő kadet (U16) csapatunk szombat (február 2.) délután a Rákócziban. Kissé hullámzó játékkal, de az utolsó negyedben mutatott határozottsággal és természetesen a kimagasló egyéni teljesítménnyel szerezték meg a fiúk szezonbeli negyedik győzelmüket (hat meccsből). Szép volt fiúk!

Nagykőrösi Sólymok KE – Monori SE 82-73

Pontszerzők: Szécsény Erhard 57/9 (!!),Takács Máté 14, Irimia Krisztián 6, Marticsek Milán 5/3




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület