Szécsény Erhard megállíthatatlannak bizonyult a Monor számára!
Erhard vezérletével győzött a Pest megyei bajnokságban szereplő kadet (U16) csapatunk szombat (február 2.) délután a Rákócziban. Kissé hullámzó játékkal, de az utolsó negyedben mutatott határozottsággal és természetesen a kimagasló egyéni teljesítménnyel szerezték meg a fiúk szezonbeli negyedik győzelmüket (hat meccsből). Szép volt fiúk!
Nagykőrösi Sólymok KE – Monori SE 82-73
Pontszerzők: Szécsény Erhard 57/9 (!!),Takács Máté 14, Irimia Krisztián 6, Marticsek Milán 5/3