2019-02-23 18:00:00 / Pest megyei bajnokság /FK/ alapszakasz

Lesz jobb, a Titánok más kávéház…

Nagykőrösi Sólymok KE - Tatabányai Titánok 36-83

Szécsény Erhard 10/6, Irimia Krisztián 8/3, Baranyi Zsolt 7/3, Kis Bence 6, Gévai Levente 2, Marticsek Milán 2, Csókás Zoltán 1, Jankó József, Tran Dao Tuan Kiet, Bányai Barnabás, Csécsy Bence

Edző: Király Henrik

A Tatabányai Titánok U16 csapata, vagyis a Pest megyei bajnokság egyik „vendég alakulata” látogatott a Rákócziba február 23-án, szombat este, kadett bajnoki mérkőzésre. A kiemelkedően jó képességű gárda kissé „udvariatlan” vendég a mezőnyben, mert a Pest megyei csapatoknak nem hogy legyőzni, még csak megszorítani sem sikerült őket eddig. Sajnos Nagykőrösön is folytatták menetelésüket és az egyébként az élmezőnyhöz tartozó Sólymok legényeink sem tudtak rajtuk fogást találni. Sebaj, jövő héten vasárnap idegenbeli meccsen lehet javítani…  A meccs egyik pozitívumaként pedig mindenképpen érdemes megemlíteni, hogy a meccs egyik legszebb kosara, a még csak serdülőkorú, de a nagyobbak között is jeleskedő, nyolc pontig jutó, ígéretes Sólymok-tehetség, Baranyi Zsolt nevéhez fűződik, akinek látványos megoldását még vendégoldalról is tapssal jutalmazták.




nagykőrösi sólymok kosárlabda egyesület